Maszyny do lutowania selektywnego


Firma SEHO jest jednym z największych producentów maszyn lutowniczych na świecie. Oferuje najwyższej jakości maszyny do lutowania.

Maszyny firmy SEHO pracują w wielu firmach w Polsce. Służymy referencjami.

Towary produkowane w Europie Made in Germany Towary produkowane w Europie

Do średniej i dużej produkcji

 

Typ

Opis

GoSelective line

Dobra cena, duża wydajność i możliwość rozbudowy! Polecamy!
Maszyny do lutowania selektywnego SEHO GoSelective line i Standalone są przeznaczone do lutowania komponentów przewlekanych na płytkach elektronicznych. Maszyna SEHO GoSelective line jest produkowana w wersji inline oraz standalone. W wersji standalone płytki są ręcznie umieszczane na polu roboczym. Wersja inline jest zaopatrzona w przenośnik łańcuchowy, który automatycznie pobiera płytki. Możliwe jest lutowanie płytek umieszczonych w maskach.
Po umieszczeniu płytki w polu roboczym rozpoczyna sie proces lutowania. Pod zdefiniowane punkty kolejno podsuwane są flukser, płyta grzewcza i kąpiel lutownicza. Wszystkie trzy moduły są umieszczone na ruchomych osiach. Maszynę inline można rozbudowywać dołączając zewnętrzne moduły fluksera i stref grzewczych.

PowerSelective

System lutowania selektywnego. Przeznaczony do lutowania elementów przewlekanych, np. konektorów, gniazd. Pozwala na lutowanie pojedynczych elementów na płytce. Maszyna może pracować w linii automatycznej. Najwydajniejszy model.

HSS 3235

Wersja ekonomiczna maszyny do lutowania selektywnego. Możliwe jest lutowanie w atmosferze azotu.